На першу сторінку
ВІРТУАЛЬНИЙ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР
VIRTUAL RESOURCE CENTER
незалежний інтернет-проект * independent internet project
GoogleЛіга Ресурсних Центрів
Форум: "Пропоную проект"
Тема: "Свідоме батьківство - оздоровлення людини в поколіннях"
Автор: Юрій Ворона Дата: 2007-09-20 07:00:22.000
Метод біофізичної корекції (синергокорекції, корекції первинного системогенезу) надає оздоровленню майбутніх батьків найбільшого ефекту, профілактуючи можливість наслідування родових (кармічних)хвороб відновляючи первинний системогенез до норми. Цей метод немедичного оздоровлення підтверджено на практиці, особливо на випадках аномалій розвитку (в ранньому періоді), та в випадках "казуістики", коли навіть діагноз точний відсутній. Багато чоловік та жінок відновили свою репродуктивну функцію, що підтверджено народженням здорових дітей за природних механізмів зачаття та виношування ( в анамнезі було викидні, чи неспроможність зачати). На профілактичному оздоровлені базується програма оздоровлення дюдини, як виду, в поколіннях. Обслідування на момент народження свідчить про первинний характер механізмів синергогенезу, що робить незамінним позначення данних на особу в паспорт здоров"я та безальтернативність синергокорекції для оздоровлення людини, ставлячи їх в ряд домедичної роботи. Методу можна навчитися, але за виконання вимог обдароаності та при забезпечені професійної безпеки (синергобезпека та спецпідготовка). Ми не відсторонюємся від культури та ритуальної терапевтики, але як фахівці, можемо розрізняти блеф чи свідоме шарлатанство. Та все ж, знання механізмів явища та досвід і опрацьована технологія позбавлена міфів, дозволяють свідомо, на науково-практичному підгрунті працювати з "забобонними" та "граничними" станами та явищами.
Дуже важлива провітницька програма ознайомлення з методом фахівців та користувачів. При свідомому ставлені та виборі, метод є доступний, реальний та напрочуд ефективний. Саме ефективність часто працює як недолік. По перше, - досить часто люди не вірять в ефективність без особистого досвіду, а по друге, - побачивши швидке позбавлення від проблем нехтують підкріпленням досягнень. Хороший результат, то завжди прослідовна фахова робота.
Напрямок в котрому напрацьовані нові знання є сам досить новітній та потребує розвою: біофізика складних систем, чи біофізика системогенезу.
Головний спеціаліст і автор проекта:
Ворона Юрій Семенович, біофізик-системолог. Науково-практичні розробки цього напрямку започаткував ще в 1974-1980р. Перша інформація на конференціях з 1982р. Деталі по мірі оновлення сайтів:
http://exintel.org/

Щоб розмістити відповідь по темі спершу слід залогінитись
ЛОГІН

логін:
пароль:

згадати логін чи пароль

реєстрація
ГОЛОСУВАННЯ
Яке Ваше ставлення до епідемії ВІЛ/СНІД в Україні?
Україна має посилити відповідь на епідемію
Україна робить достатньо з цього приводу
Це не стосується мене особисто, але я стурбований
Це не стосується мене особисто і мені байдуже

Незалежний Інтернет Проект "Віртуальний Ресурсний Центр" © 2001 Independent Internet Project "Virtual Resource Center"